Dziś przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W Katedrze w Bielsku-Białej i w konkatedrze w Żywcu będą sprawowane pod przewodnictwem biskupów obrzędy zakończenia Zwyczajnego Roku Jubileuszowego w diecezji.
W środę, 31 grudnia, o godz.17.30 zapraszam na nabożeństwo przebłagalne połączone z duszpasterskim sprawozdaniem rocznym. W tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i pobożnym, publicznym odmówieniem hymnu Ciebie Boga wysławiamy. O godz.18.00 Msza święta w intencji wszystkich ofiarodawców i tych, którzy włączyli się w sprzątanie kościoła i jego obejścia, w akcje charytatywne, dekoracje świątyni z podziękowaniem i prośbą o błogosławieństwo w Nowym Roku.
W czwartek, 1 stycznia, przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to także dzień modlitw o pokój na świecie. Msze święte w tym dniu będą w porządku niedzielnym.
W piątek, 2 stycznia, wspominamy świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Jest to zarazem pierwszy piątek miesiąca. O godz.17.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się litanią do Bożego Serca. O godz.10.00 odwiedziny chorych i seniorów z posługą sakramentalną.
W sobotę, 3 stycznia, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi z racji pierwszej
soboty miesiąca.
Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i sobotę udam się do kolejnych rodzin według planu kolędowego.
W przedsionku kościoła można nabyć naszą Gazetkę Parafialną.
Dziękuję za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiary.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi na kolejny tydzień świętowania radości narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa.