Dziś przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą.
W poniedziałek, 4 sierpnia, wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
W środę, 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu rozpoczyna się piesza pielgrzymka naszej Diecezji na Jasną Górę.
W czwartek, 7 sierpnia z racji pierwszego czwartku miesiąca modlimy się za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
W piątek, 8 sierpnia, wspomnienie św. Dominika, prezbitera
W sobotę, 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
W niedzielę, 10 sierpnia z racji drugiej niedzieli miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii i kościoła. Polecam ją ofiarności i
życzliwości wszystkich Parafian.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Dziękuję za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiarność.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi.