Dziś przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą.
We wtorek święto św. Marii Magdaleny.
W środę święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
W czwartek wspomnienie św. Kingi dziewicy.
W piątek święto św. Jakuba, apostoła. W tym dniu także wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy świętej poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami. Również poświęcenie samochodów będzie w niedzielę, 27 lipca po Mszach świętych.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Dziękuję za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiarność, szczególnie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii i kościoła w kwocie 6650 zł, które zostały przeznaczone na pokrycie prac remontowo-budowlanych w kościele i wokół jego obejścia. Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom oraz tym którzy w ostatnim tygodniu zadbali o porządek wokół obejścia kościoła stokrotne Bóg zapłać!
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi.