Dziś przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. W kaplicy Mniszek Karmelitanek Bosych w Oświęcimiu rozpoczyna się Triduum przed uroczystością NMP z Góry Karmel, która przypada 16 lipca. Więcej informacji na plakacie w gablotce
We wtorek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
W środę wspomnienie NMP z Góry Karmel
W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca.
Wyjątkowo w tym dniu Msza święta będzie o godz. 7.00 a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Bóg zapłać za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiarność, szczególnie za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej Parafii i kościoła. Dziękuję Panom, którzy w czwartek skosili trawę wokół kościoła i probostwa. Stokrotne Bóg zapłać!
Niech Bóg Wam błogosławi.