Dziś uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Po Mszy świętej w ramach
nabożeństwa czerwcowego odmówimy Akt zawierzenia naszej Parafii Bożemu Sercu.
Jutro kończymy czerwcowe nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W czwartek, 3 lipca przypada święto św. Tomasza, apostoła.
W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
W czwartek modlimy się o nowe powołania do służby Bożej. W piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, których proszę zgłosić do czwartku w zakrystii lub telefonicznie. O 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią do Serca Bożego o godz. 18.00 Msza święta. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu
Najświętszej Maryi Panny.
W przyszłą niedzielę, 6 lipca będziemy gościć w naszej wspólnocie Agatę Morawską, która pragnie zaprezentować nam swoje książki i podzielić się refleksją z pracy w hospicjum z osobami, które w obliczu choroby nieuleczalnej nie straciły wiary w Boga i drugiego człowieka okazując się prawdziwymi bohaterami.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego, dla dzieci Małego Gościa oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Bóg zapłać za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiarność.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie będzie Waszą siłą i mocą i niech Was obdarza swoim
błogosławieństwem.