Dzisiaj przypada święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna obchody Tygodnia
Miłosierdzia. Jest to zarazem święto patronalne Caritas.
W piątek, 17 kwietnia oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca. O godz.15.00 zapraszam na koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.45 w kościele spotkanie liturgiczne dla kandydatów do bierzmowania. Zaś po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
W sobotę, 18 kwietnia w kawiarence o godzinie 10.30 spotkanie formacyjne dla
Członków Róż Żywego Różańca.
Przyszłą niedzielę, 19 kwietnia będziemy obchodzić jako Niedzielę biblijną.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć: Gościa Niedzielnego, dla dzieci Małego Gościa oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Dziękuję za Waszą, obecność, modlitwę, życzliwość i ofiary, szczególnie za te
złożone dziś na potrzeby kościoła i nasze Parafii.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi i obdarza pokojem.