Dziś 3 Niedzielę wielkanocną obchodzimy jako Niedzielę biblijną. Z tej okazji pragnę zaprosić w piątek, 9 maja po wieczornej Mszy świętej chętnych, którzy chcieliby się włączyć w diakonie Słowa Bożego podczas Mszy świętych. Mile widziani są wszyscy, którym bliskie jest Słowo Boże i pragną poprzez czytanie i postawę swojego życia przekazywać je innym. O 15.00 zapraszam na nabożeństwo majowe.
Codziennie o godz.17.30, a w niedzielę o godz.15.00 zapraszam na nabożeństwa majowe do naszego kościoła. Po nabożeństwie Msza święta.
We wtorek, 6 maja, święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. O godz.16.30 w kościele próba dla dzieci przed uroczystością I Komunii świętej.
W czwartek, 8 maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. W tym dniu modlimy się za akolitów naszej diecezji, którzy przyjmą święcenia diakonatu. O godz.16.30 w kościele próba dla dzieci przed uroczystością I Komunii świętej.
W sobotę, 10 maja o godz.10.00 spowiedź dla dzieci przed I Komunią św. i dla ich rodziców.
Przyszłą niedzielę, 11 maja będziemy obchodzić jako Niedzielę dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele. O godz. 10.30 Uroczystość I Komunii świętej. Składka z racji drugiej niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na potrzeby Parafii i kościoła. Polecam ją ofiarności drogich Parafian.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego Małego Gościa Niedzielnego, Historię Kościoła oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Bóg zapłać za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiary. Niech Bóg bogaty w miłosierdzie będzie Waszą siłą i mocą i niech Was obdarza swoim błogosławieństwem.