Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. O godz.15.00 zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
W środę, 11 marca o godz.16.45 zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. Spotkanie odbędzie się w kościele.
W piątek, 13 marca o godz.17.30 zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć: Gościa Niedzielnego, Ekstra Gościa – Historia Kościoła oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Dziękuję za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiary, szczególnie za te złożone dziś na potrzeby naszej Parafii i kościoła.
W gablotce zaproszenie na ekstremalną Drogę Krzyżową, którą organizuje Parafia św. Marcina w Jawiszowicach.
Od dzisiaj w zakrystii można nabyć Paschaliki, z których ofiary przeznaczone będą na Caritas diecezji oraz dla potrzebujących i seniorów w naszej parafii.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi i obdarza pokojem.