Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Modlitwą i ofiarą wspieramy misjonarzy i misjonarki. O godz.15.00 zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
W środę, 4 marca przypada święto św. Kazimierza, królewicza. Po Mszy świętej o godz.18.45 zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Spotkanie odbędzie się w kawiarence.
W czwartek, 5 marca z racji pierwszego czwartku miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne również z naszej parafii.
W piątek, 6 marca przypada pierwszy piątek miesiąca. O godz.9.00 objazd chorych i seniorów z posługą sakramentalną. O godz.17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się litanią do Serca Bożego. O godz.17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą świętą, a w piątek od godz.17.00. O godz.18.45 zapraszam na spotkanie formacyjne rodziców kandydatów do bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w kawiarence.
W sobotę, 7 marca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi z racji pierwszej soboty miesiąca.
W przyszłą niedzielę, 8 marca składka przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii i kościoła z racji drugiej niedzieli miesiąca.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć: Gościa Niedzielnego, dla dzieci Małego Gościa, Ekstra Gościa – Historia Kościoła oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Dziękuję za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiary.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi i obdarza pokojem.