Liturgiczne obchody tygodnia:
- W piątek, 21 lutego modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. Zapraszam w tym dniu na Mszę św. wyjątkowo rano o godz. 7.00. Po Mszy świętej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
- W sobotę, 22 lutego, przypada święto Katedry św. Piotra. W tym dniu o godz.10.00 zapraszam Członków Żywego Różańca na kolejne spotkanie formacyjne, które odbędzie się w salce katechetycznej.
W przyszłą niedzielę, 23 lutego w ramach pomocy Afryce możemy włączyć się w akcję Wyślij pączka do Afryki. Organizatorem projektu jest Fundacja Kapucyni i Misje. Zakupując pączka wspieramy projekty pomocowe w Afryce. W tym roku odbywa się ona pod hasłem: Podaruj dzieciom ciepły posiłek. Zachęcam do udziału.
Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w niedzielę, 2 marca po Mszy świętej o 10.30 na probostwie. Serdecznie zapraszam.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Bóg zapłać za Waszą, modlitwę i ofiary, zwłaszcza za te złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii i kościoła w kwocie 6450 zł. Zostały one przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać za życzliwość i hojność.
Niech dobry Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi.