Dziś przypada II Niedziela Zwykła. Podczas Mszy świętej o godz.10.30 i po niej zakolęduje dla nas zespół wokalnoinstrumentalny NieBoGóra z Parafii w Górze. W dniach od 18 do 24 stycznia w całym Kościele przeżywamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
W poniedziałek, 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. O godz.18.30 w kawiarence spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
W środę, 21 stycznia wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu modlimy się za wszystkie babcie z okazji ich święta, zaś w czwartek, 22 stycznia za dziadków.
W piątek, 23 stycznia o godz.16.45 w kościele spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. O godz. 18.00 Msza święta za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych. Po Mszy świętej wieczornej zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego.
W sobotę, 24 stycznia przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. O godz.9.00 spotkanie dla ministrantów; o godz.10.00 spotkanie dla Oazy Dzieci Nadziei i o godz.10.30 spotkanie formacyjne dla Członków Róż Żywego Różańca, które rozpocznie się Mszą świętą w kościele.
W niedzielę, 25 stycznia będziemy obchodzić jako Niedzielę Słowa Bożego. Po Mszy świętej o 10.30 spotkanie na probostwie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszam wszystkich Członków Rady.
W sobotę, 17 stycznia zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Dziękuję wszystkim Drogim Parafianom za życzliwość i gościnność, jak również za ofiary złożone przy tej okazji.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć: Gościa Niedzielnego oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Dziękuję za Waszą, modlitwę, życzliwość i ofiary, szczególnie za te złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii i kościoła w kwocie 7.500 zł, które zostały przeznaczone na pokrycie części kosztów wymiany okien.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie Wam błogosławi i obdarza pokojem.