Dziś 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
Jutro w poniedziałek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana w tradycji świętem Trzech Króli. Jest to święto nakazane. Msze święte w naszym kościele w porządku niedzielnym. W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Składka przeznaczona jest na cele misyjne. Również w tym dniu przypada 11 rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry św. Mikołaja w Bielsku – Białej Księdza Biskupa Romana Pindla. Modlimy się w intencjach naszego Pasterza oraz całej diecezji.
W przyszłą niedzielę, 12 stycznia przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jest to zarazem druga niedziela miesiąca składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii. Polecam tę składkę ofiarności wszystkich Parafian.
Trwa wizyta duszpasterska. W tym tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę udam się do kolejnych rodzin według planu kolędowego.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W przedsionku kościoła można nabyć Gościa
Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Paszporty Pielgrzyma oraz naszą Gazetkę Parafialną.
Bóg zapłać za Waszą życzliwość, modlitwę i ofiary. Dziękuję Ofiarodawcom, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na potrzeby naszej parafii i kościoła.
Niech dobry Bóg bogaty w miłosierdzie błogosławi Wam na kolejny tydzień świętowania radości z narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa.